Знайти та видалити дублікати адрес


Програма для пошуку
та видалення дублікатів адрес

Ви працюєте з даними? Наприклад, у маркетингу зі списками адрес? Тоді вас, напевно, вже дратував той факт, що якість ваших даних у більшості випадків не така хороша, як могла б бути. Наприклад, вони часто містять дублікати записів, які важко ідентифікувати, особливо якщо це назви компаній або людей. Або ви зіткнулися з проблемою об'єднання даних з різних джерел. Тоді зверніть увагу на наступні продукти:

  • DedupeWizard 8: Проста програма для пошуку дублікатів адрес в Excel, яку можна використовувати, не володіючи спеціальними технічними знаннями. Дублікати адрес можна знайти за допомогою поштової адреси, номера телефону та / або адреси електронної пошти в межах одного списку адрес або в двох списках адрес, як це потрібно для аналізу списків тих, хто відмовився від розсилки. Можуть бути оброблені тільки файли Excel.
  • DataQualityTools 8: У порівнянні з DedupeWizard, DataQualityTools пропонує більше можливостей для пошуку дублікатів адрес, а також цілий ряд додаткових функцій для обробки адресних даних, таких як функція об'єднання полів даних. На додаток до файлів Excel, програма може також обробляти файли dBase, Access, VistaDB та текстові файли, а також сервери баз даних, такі як MS SQL Server, PostgreSQL, Oracle та MySQL.

Додаткова інформація: www.dataqualityapps.com